Sosyal Hizmetler

Vale Hizmetleri

Metropollerde yaşayan veya herhangi bir sebeple metropollere işi düşen tüm vatandaşların en büyük beklentilerinden biri de rahat ulaşım, sorunsuz park ve özel işlere olabildiğince zaman ayırabilmektir. Bu yüzden Best Bina Yönetim tarafından sunulan vale hizmetleri büyük şehirlerin en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerinden birisidir.

 

Profesyonel ekipler tarafından sunulan vale hizmetlerinin kapsamı içerisinde uzman şoför ve valet parking vardır. Böylelikle düğün, toplantı, seminer, konferans, turizm, yemek ve davet gibi tüm organizasyonlarda sizlerin sorunsuz bir şekilde ikamet ettiğiniz yerlerden alınıp, ilgili yere ulaştırılmanız konusunda yıllardır hizmet vermektedir.

İş yaşamının vazgeçilmez yönlerinden biri olan şehirlerarası seyahatlerin en düşündüren tarafı gidilecek yerde geçirilecek vakittir. Toplantıların nerde olacağı, otelin nerde olduğu, ulaşımın nasıl sağlanacağı gibi konular vale hizmetleri ile sağlanmakta ve müşterilerimizin işlerinde odaklanmalarına yardımcı olunmaktadır. Best Bina Yönetim olarak çağdaş dünyanın sunduğu tüm imkanları sizlere sağlamanın verdiği özgüvenle yolumuza devam etmenin gururunu yaşıyoruz. Sektörümüzün lider firmalarından biri olma hedefiyle çıktığımız yolda, verdiğimiz tüm hizmetlerde kalitenin öncüsü olarak misyonumuzu gerçekleştiriyor, vizyonumuza bir adım daha yaklaşıyoruz.

Vale Hizmeti Nedir?

Kalabalık grupların katılacağı tüm etkinlik ve organizasyonlarda özel ulaşım araçlarıyla zaman kaybını önleyerek, katılımcıların hızlı bir şekilde katılım merkezine ulaştırılmalarını ve park sorunu yaşamadan sorunsuz bir şekilde etkinliklerine devam etmelerini sağlayan hizmete vale hizmeti adı verilir.

Günümüzde vale hizmeti nedir diye merak edenlerin beklentilerine verilecek en net cevap, her türlü toplantı yerine hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaşımın sağlanmasıdır. İnsanların büyükşehirlerde yaşadığı en büyük problemlerden biri de yoğun katılımın olacağı merkezlerin önlerindeki otopark eksikliğidir. Özel araçlarıyla bu yerlere gelenlerin dakikalarca park yeri aradıkları, araçlarını park ettikten sonra bile rahat edemedikleri görülmektedir. Özel aracı olmayan kişilerin ise taksi veya toplu ulaşım araçlarıyla oldukça uzun süren bir yolculukla bu yerlere gelebildikleri de görülmektedir. Bu kişiler ise toplu ulaşım araçlarını kaçırmamak için ilgili etkinlikten olabildiğince erken saatlerde ayrılmak zorunda kalmaktadır. Bunu önlemenin diğer adı vale hizmetleridir.

Havayollarını kullanarak gelinen şehirlerde hava istasyonlarından şehir merkezine gelmek isteyen kişiler için en uygun hizmet olan vale hizmetlerinde, usta şoför, koruma, araç ve otopark hizmetleri mevcuttur. Böylelikle yabancı olduğunuz şehirde bile kendinizi yalnız ve riskte hissetmeyeceksiniz. Varmak istediğiniz yere ulaşmada problem yaşamayacaksınız. Kalacağınız otele yerleşmekte, işiniz bittiğinde tekrar hava alanına dönmekte ve şehrin keyfini sürmekte sizi yalnız bırakmadığımız için bize teşekkür edeceksiniz.
 

Otopark Yönetim Sistemi

Vale hizmetlerinin içindeki en değerli kısımlardan biri de otopark yönetim sistemidir. Araçların yoğun şekilde kullanıldığı kalabalık caddelerde gereken bu yönetim sistemi en iyi Best Bina Yönetim tarafından sunulmaktadır.

Özellikle ihtiyaç duyan vatandaşların karşı karşıya kaldığı korsan otopark yöntemlerini engellediği için son dönemlerde oldukça yaygınlaşan otopark yönetim sistemi, şirketler ve organizasyon kuruluşları tarafından oldukça fazla şekilde kullanılmaya başlanmıştır.

Bir yerde yapılacak toplantı, konferans, sergi, panel gibi etkinliklerde, katılımcıların mağdur olmaması, fikren rahat olmaları, kendilerini etkiliğin amacına hizmet etmeye adamaları, araçlarının zarar görmemesi için son derece faydalı olan otopark yönetim sistemi, profesyonel ekipler ve uzman sürücüler tarafından verilmelidir.

Personel eğitimi konusunda sürekli gelişimi hedef alan anlayışımızla Best Bina Yönetim firması olarak, istihdam ettiğimiz tüm ekiplerimize verdiğimiz hizmet içi eğitimlerin en temel gayesi sizlerin memnuniyetidir.

Müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, can ve mal güvenliğini ön planda tutarak, pozitif iletişim temelli hizmetlerimiz için bize ulaşmanız yeterlidir.