Hizmetler

Rezidans Yöneticilerine Profesyonel Danışmanlık

 

İleri teknoloji ve kalitede yapılan rezidanslarda da yönetim atlanmaması gereken bir konudur. Zira rezidans içerisinde yaşayan insanlar için hizmet veren, onların ihtiyaçlarını karşılayan, rezidansın bakımını ve temizliğini yapan bir yönetimin olması; insanların huzur ve güven içerisinde yaşamaları adına önemli bir husus olmaktadır. Aynı şekilde rezidansın güvenliğinin sağlanması için de; rezidans yönetimine ihtiyaç duyulmaktadır. Rezidans yönetimi sayesinde rezidansta yaşayan insanlar için birçok hizmet karşılarında olacak. Öncelikle bakım ve temizlik derdini artık sorun etmeyeceksiniz. Rezidans yönetimi sizin adınıza gerekli olan bakımı yapacak ve temizliğinizi de düşünerek her gün rezidansın temizliğini yapacak. Hijyenik ve bakımlı bir ortamda oturmaya devam edeceksiniz. Sosyal ve kültürel açıdan, yaşam alanlarınızda çeşitli faaliyetleri de rezidans yönetimi sayesinde karşınızda bulacaksınız. Aynı zamanda ihtiyaçlarınız da apartman görevlisi olarak hizmet veren rezidans yönetimi çalışanları tarafından karşılanacak. İhtiyaçlarınız anında kapınıza kadar gelecek.

Binaların güvenliği de sağlanacak ve terör, hırsızlık, dolandırıcılık gibi olumsuz durumlarla karşı karşıya kalmayacaksınız. Yabancı birinin kapınıza kadar gelmesi söz konusu olmayacak. Rezidanslar kameralarla izlenecek ve içerisinde ve dışarısında ortaya çıkan olağandışı olaylarda anında müdahale edilecek. 7/24 kayıtta olan kameraların kayıtları da güvenilir bir ortamda saklı tutulacak.

Rezidans Yönetim Planı

Rezidans yönetimi hizmeti veren bir firma olarak; size bu konuda kurumsal bir yapıda hizmet vermekteyiz. Rezidansınızda huzurlu ve güvenilir bir şekilde hüküm sürebilmeniz adına size rezidans yönetimi hizmeti veren firmamızın bünyesinde; işini bilen ve deneyimli olan elemanlar çalışmaktadır. Sizin için en güvenilir, en huzurlu ve en eğlenceli ortamı oluşturacak olan firmamız; vizyon olarak istekleriniz doğrultusunda bir planlama yaptıktan sonra bu hizmeti vermektedir. Öncelikle isteklerinizi birer birer dinleyen firmamız; daha sonra en uygun çözüm odaklı çalışmayı; rezidans yönetimi konusunda sizlere vermektedir. Misyon olarak da müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız; komşularınızla ve sevdiklerinizle birlikte huzur içerisinde yaşama fırsatını ayağınıza kadar getirmektedir.

Artık rezidansta gerekli olan bütün ihtiyaçlarınız için biz size yardımcı oluyoruz ve sizi bu dertlerden kurtarıyoruz. Koruma, kollama, ihtiyaç karşılama ve eğlence gibi konulara firma olarak en güvenilir hizmeti kapınız kadar getiriyoruz.

BELGEBELGELER